ŻALUZJE

Żaluzje – oferta dla Klientów z Bemowa oraz innych dzielnic Warszawy

Ich zadaniem jest ochrona pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się poprzez zatrzymywanie promieni słonecznych. Dzięki specjalnie opracowanej konstrukcji możliwe jest precyzyjne ustawienie pozycji lamel zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Płynna regulacja pozwoli Ci osłonić wnętrze domu lub siedziby firmy przed spojrzeniami z zewnątrz, nie eliminując przy tym dopływu naturalnego światła słonecznego. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie na Bemowie bądź w innej dzielnicy Warszawy? Zapraszamy do współpracy ze specjalistami, którzy stworzą żaluzje dopasowane do Twoich potrzeb.

Idealne żaluzje do wnętrza Twojego domu

Dostępność taśm aluminiowych oraz drewnianych w niestandardowych rozmiarach decyduje o tym, że żaluzje pasują do wnętrz urządzonych w różnym stylu – zarówno minimalistycznym, nowoczesnym, skandynawskim, jak i industrialnym. Żaluzje mogą być wyposażone w drabinkę sznurkową lub tekstylną, która nada osłonie wyrazistości, charakteru. Wbrew pozorom ten typ dekoracji okien nie wyklucza zastosowania zasłon czy firanek, a wręcz przeciwnie – świetnie uzupełnia się z ciekawymi kompozycjami kolorów i tkanin. Zastanawiasz się, na jakie estetyczne wykończenie okna postawić? Skontaktuj się z nami – dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w projektowaniu gwarantujemy, że zaproponujemy idealne rozwiązanie do Twojego domu bądź mieszkania na warszawskim Bemowie.

Projektowanie dekoracji okien w Warszawie

Choć połączenie żaluzji z firankami lub zasłonami uważa się za awangardowe, w rzeczywistości efekt zależy od projektu. Już od ponad 20 lat zajmujemy się przygotowywaniem koncepcji dekoracji okien – doskonale wiemy, jakie materiały, odcienie czy rodzaje wykończenia najlepiej ze sobą współgrają. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę z tego, że odporność żaluzji na promienie UV chroni zawieszone tkaniny przed żółknięciem. Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdzi się na przykład w miejscu narażonym na wysokie temperatury i wilgoć. Zapraszamy Klientów z Bemowa, jak również innych dzielnic Warszawy – przekonaj się, że indywidualnie zaprojektowanie oraz wykonane żaluzje mogą stanowić przepiękną dekorację okna.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter