Karnisze

Karnisze od MS-Dekor z Warszawy

Urządzasz swoje nowe mieszkanie? A może tylko zmieniasz dotychczasową aranżację wnętrz? Jedną z podstawowych potrzeb w domu czy biurze jest zapewnienie sobie prywatności, co jest możliwe m.in. dzięki zasłonom oraz firanom, do których montażu i odpowiedniego użytkowania potrzebne będą karnisze bądź szyny sufitowe. W MS-Decor Klientom z Mokotowa, Bemowa i innych dzielnic Warszawy oferujemy najwyższej klasy rozwiązania do wnętrz. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Karnisze drążkowe

W naszej firmie oferujemy karnisze ze stali nierdzewnej oraz mosiądzu z możliwością dopasowania na wymiar. Co więcej, wszystkie dostępne w naszej ofercie karnisze posiadają dekoracyjne końcówki, jak również kolorystykę zgodną z najnowszymi trendami. Doskonale sprawdzą się one jako wyszukany dodatek do stylowych aranżacji wnętrz – zarówno w nowoczesnym, jak i w tradycyjnym charakterze. W naszej ofercie znajdziesz karnisze o bardzo zróżnicowanej stylistyce, dzięki czemu możemy być pewni, że spośród przygotowanych przez nas propozycji każdy wybierze idealny model do swoich wnętrz. Poznaj naszą pełną ofertę i przekonaj się sam, co jeszcze możemy Ci zaproponować!

SZYNY SUFITOWE

Szyny sufitowe dla Klientów z Mokotowa, Bemowa, Ursynowa i całej Warszawy

W naszej ofercie znajdziesz znacznie więcej niż tylko karnisze drążkowe. Proponujemy również wysokiej jakości szyny sufitowe, które stanowią sprawdzone rozwiązanie do obiektów typu biura, hotele, a także do wnętrz mieszkalnych. Doskonale sprawdzą się do wszystkich okien o niestandardowych kształtach, półokrągłych, skośnych oraz przy wykuszach. Szyny sufitowe charakteryzują się prostą formą, wytrzymałością oraz niezawodnym działaniem na dużych odcinkach. Posiadają one funkcjonalny system gięcia łuków oraz nowoczesne napędy elektryczne.

Jeśli więc szukasz wysokiej klasy karniszy bądź szyn sufitowych, które będą nie tylko funkcjonalne, ale również niezwykle dekoracyjne, zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Zapraszamy Klientów z Mokotowa oraz innych dzielnic Warszawy!

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter