dekoracje

Witamy na stronie firmy Msdekor-Sonia Petrova

Działamy w branży od kilkunastu lat. Bogate doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie.

Proponujemy szereg usług. Oferujemy szycie rolet rzymskich oraz szycie zasłon i firan. W Warszawie na Bemowie szyjemy także lambrekiny, narzuty, pokrowce na krzesła ekranów itd.

Znajdziesz u nas bogatą kolekcję dekoracji okiennych — oferujemy firany, zasłony, plisy rolety i żaluzje od sprawdzonych producentów. Gwarantujemy szeroki wybór, wiele kolorów i bogate wzornictwo. Dzięki temu z pewnością znajdziesz u nas rozwiązania, które będą Cię satysfakcjonowały. Nasze produkty mają spełniać funkcję estetyczną, jako dekoracja pomieszczeń, a przede wszystkim powinny być bardzo praktyczne.

Możemy wykonać dla Ciebie montaż karniszy, rolet, plis lub gotowych dzasłon i firan.Co więcej, oferujemy pranie rolet rzymskich, pranie zasłon i firan. Po takiej usłudze nasza firma z Warszawy Bemowo zajmie się montażem wypranych tkanin.

Zajmujemy się także doradztwem i projektowaniem wnętrz. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie karnisze, rolety rzymskie, żaluzje, zasłony lub firany. Wspólnie wybierzemy najlepszy rodzaj i kolorystykę tkanin. Spotkamy się w naszym salonie — w Warszawie.

Odpowiednia jakość i wykonanie oferowanych przez nas materiałów to dla nas priorytet. Z chęcią podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń. Ceny, które proponujemy, są odpowiednie dla każdego Klienta. Zależy nam na Twojej satysfakcji.

Podsumowując — jeżeli interesują Cię dekoracje okienne, firany, karnisze, plisy, rolety rzymskie, żaluzje, zasłony lub projektowanie wnętrz, zachęcamy do przeglądania strony naszej firmy. Zapraszamy także do naszego salonu, mieszczącego się przy  Człuchowska 74 (Warszawa-Bemowo). W przypadku pytań proponujemy kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej.

 

Serdecznie zapraszamy,

Sonia Petrova

 

Witamy na stronie MS-DEKOR s.c.
Działamy w branży od kilkunastu lat. Bogate doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie.
Proponujemy szereg usług. Oferujemy szycie rolet rzymskich oraz szycie zasłon i firan. W Warszawie na Ursynowie szyjemy także lambrekiny, narzuty, pokrowce na krzesła ekranów itd.
Znajdziesz u nas bogatą kolekcję dekoracji okiennych — mamy firany, zasłony, plisy i żaluzje od sprawdzonych producentów. Gwarantujemy szeroki wybór, wiele kolorów i bogate wzornictwo. Dzięki temu z pewnością znajdziesz u nas rozwiązania, które będą Cię satysfakcjonowały. Nasze produkty mogą spełniać funkcję estetyczną, jako dekoracja pomieszczeń. Poza tym są bardzo praktyczne.
Możemy wykonać dla Ciebie montaż karniszy, rolet, plisów lub gotowych dekoracji okiennych. Co więcej, oferujemy pranie rolet rzymskich, pranie zasłon i firan. Po wszystkim nasza firma z Warszawy zajmie się montażem wypranych tkanin.
Zajmujemy się także doradztwem i projektowaniem wnętrz. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie karnisze, rolety rzymskie, żaluzje, zasłony lub firany. Wspólnie wybierzemy najlepszy rodzaj i kolorystykę tkanin. Spotkamy się w naszym salonie — w Warszawie na granicy dzielnic Ursynów i Wilanów lub w pozostałej części miasta.
Odpowiednia jakość i wykonanie oferowanych przez nas materiałów to dla nas priorytet. Z chęcią podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń. Ceny, które proponujemy, są odpowiednie dla każdego Klienta. Zależy nam na Twojej satysfakcji.
Podsumowując — jeżeli interesują Cię dekoracje okienne, firany, karnisze, plisy, rolety rzymskie, żaluzje, zasłony lub projektowanie wnętrz, zachęcamy do przeglądania strony naszej firmy. Zapraszamy także do naszego salonu, mieszczącego się przy Al. Rzeczypospolitej 27/25 (Warszawa — Ursynów/Wilanów). W przypadku pytań proponujemy kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej.